Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Nişan Organizasyon

Toplumumuzda evliliğe adım atacak gelin ve damat adayları ailelerinin gözetimi altında birbirlerini görüp beğendikten ve evet dedikten sonra bunu nişan merasimiyle resmileştirme yoluna giderler.

Bu merasime aynı zamanda nişan düğünü de denir. Nişan merasimleri toplumumuzda olmazsa olmazlardadır. Bazı toplumlarda gelin tarafı bunu düzenlerken bazı toplumlarda hem gelin hem de damadın ailelerin katılımıyla gerçekleşir.

Dediğimiz gibi nişan etkinliği toplumumuzda düğünler kadar önelidir. Bir gelin nişan merasimini yapmadan asla düğün faslını düşünmez.

Nişan merasimlerine düğünler kadar kalabalık bir davet kitlesi katılmasa da yine de bunun için bazı hazırlıklar yapılmaktadır.

Nişan hazırlıklarını bireysel olarak gelin ya da damat tarafının yalnız başına üstesinden gelebilecekleri bir durum değildir.

Çünkü satın alma ile maddi olarak üstesinden gelinmeyecek kadar bir hizmet ve parasal bir bütçe gerekmektedir.

Bu hizmetleri başlıca şöyle sıralayabiliriz.

Nişan Yapılacak Mekanın Nişan Merasimine Uygun Hale Getirilmesi

Nişan yapılacak mekanın seçimini ister biz organizasyon firması tarafına bırakılır, ister nişan organizasyonunu düzenleyen aileler tarafından belirlenir fark etmez. Ama biz Organizasyon Hizmeti olarak mekanın seçiminden sonra bu mekanı belli başlı süsleme, dekorasyon ve aksesuarlarla nişan merasimine yakışır bir şekilde düzenliyoruz.

Nişan Masası Süslemesi

Nişan masası süslemesini mumluk, isimlik, jardinyer, pastalık, vazo, çiçek, tül perde, kurdele gibi aksesuarlarla süsleyebileceğimiz gibi gelin tarafının tercihine bırakılarak da nişan masası düzenlemesini yapıyoruz.

Her türlü nişan masası düzenleme işini profesyonel ve üst kalitede yapıyoruz.

Nişan Pastası ve İkramlar

Nişan Organizasyonların vazgeçilmezi olan pasta ve ikramları gelin ya da damat tarafı menünün içeriğini seçeceği gibi bunu biz Organizasyon Hizmeti’ne de bırakabilirler. Ama her ne şekilde olursa olsun gelen misafirlere en üst kalitede ikramlarımız olduğu gibi bu konuda tecrübeli ve güler yüzlü bir şekilde ikram hizmetini yapan ekipmanlarımız da mevcuttur.

Nişan Takılarını ve Tepsisinin Hazırlanması

Nişan organizayonu için nişan tepsisini ufak balonlar, kurdeleler, boncuk gibi ufak tefek aksesuarlarla nişan organizasyonuna yakışır bir şekilde süslüyoruz.

Nişan İçin Kıyafet, Saç ve Makyaj Seçimi

Gelin ve damadın kıyafet, saç, makyaj ve diğer tüm bakım ve hazırlanmasını Nişan Organizasonu hizmeti konsepti içinde gelin ve damadın tercihlerine göre yapıyoruz.

Nişan organizasyonu için masa, sandalye, süsleme, yeme içme, ikram ve diğer ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti en üst kalite ve seviyede yerine getiriyoruz.

Nişan Organizasyonuyla ilgili her türlü fiyat, detay ve bilgi için bizimle iletişime geçiniz.