Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Kurumsal Organizasyonlar

Fuar organizasyonları, Toplantı organizasyonları, Kongre organizasyonları, Fuar Süslemeleri, Temel atma töreni organizasyonları, Şirket Organizasyonları, Gemi indirme törenleri, Bayii Toplantıları ve Seminer organizasyonları gibi kurumsal organizasyon ve etkinlikleriniz için geniş ürün yelpazemizden kiralama yapabilir ayrıca süsleme, ekip ve personel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hata yapma riskinin olmadığı kurumsal organizasyonlar, firmaların prestijlerini ve kurumsallıklarını da temsil eden başlı başına ayrıca değerlendirilmesi gereken bir etkinlik türüdür. Süslemelerin kurumsal renklerle uyumlu olması, çalışanların saygıda ve hizmette kusur etmemesi gibi detaylar kurumsallığı pekiştirici unsurlar arasında yer alır. Dolayısıyla sıradan, herhangi bir organizasyon firmasıyla kurumsal organizasyonlar düzenlemeye kalkışmak; muhtemel bir olumsuz durum karşısında firmanızın prestij ve itibar kaybına uğramasına yol açabilir. Dolayısıyla yapılması gereken bizim ki alanında uzman ve profesyonel organizatörlerle çalışmak olmalıdır. Kurumsal firmalara sunduğumuz ve sunmaya devam ettiğimiz hizmetler ise şu şekildedir:

 • Davet ve Koktey Organizasyonu

  Davet ve Koktey Organizasyonu

 • Kurumsal Tanıtım Organizasyonları

  Kurumsal Tanıtım Organizasyonları

 • Şirket Kokteyli Organizasyonu

  Şirket Kokteyli Organizasyonu

 • Fuar Standı Süslemeleri

  Fuar Standı Süslemeleri

 • Lansman organizasyonu

  Lansman organizasyonu

 • Satış ofisi açılış organizasyonları

  Satış ofisi açılış organizasyonları

 • Kurumsal tanıtım organizasyonları

  Kurumsal tanıtım organizasyonları

 • Şampiyonluk kutlaması organizasyonları

  Şampiyonluk kutlaması organizasyonları

 • Kurumsal etkinlik organizasyonları

  Kurumsal etkinlik organizasyonları

 • Bayii toplantısı organizasyonları

  Bayii toplantısı organizasyonları

 • Kurumsal Organizasyon Host-Hostes

  Kurumsal Organizasyon Host-Hostes

 • Kurumsal kokteyl organizasyonları

  Kurumsal kokteyl organizasyonları

 • Gemi indirme töreni organizasyonu

  Gemi indirme töreni organizasyonu

 • Temel atma töreni organizasyonu

  Temel atma töreni organizasyonu

 • Lansman süslemeleri

  Lansman süslemeleri

 • Bayii toplantısı organizasyonları

  Bayii toplantısı organizasyonları

 • Şirket yemeği organizasyonları

  Şirket yemeği organizasyonları

 • Fuar organizasyonu ekipmanları temini

  Fuar organizasyonu ekipmanları temini

 • İftar yemeği organizasyonları

  İftar yemeği organizasyonları

 • Kongre organizasyonları

  Kongre organizasyonları

 1. Fuar organizasyon: Kurumsal firmaların bir hayli önem verdiği ve ziyaretçilerine etkili bir izlenim uyandırmak zorunda olduğu fuar organizasyonlarını başarıyla düzenliyor, alan süslemesi ve ziyaretçilerin karşılanması için hostes temini gibi noktalarda da hizmet sağlıyoruz.
 2. Şirket organizasyonu: Şirket içi düzenleyeceğiniz piknik ve benzeri organizasyonlarla çalışanlarınızın iş verimini arttırabilmeniz mümkündür. Şirket yemekleri, piknikleri ve gezileri gibi tüm organizasyonlarda firmanıza yardımcı oluyoruz.
 3. Bayii toplantısı organizasyonları: Bayilerinizi ağırlamak için her şeyin en iyisini temin ediyor, hemen her türlü ekipman ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.
 4. Davet organizasyonu: Davetleriniz için ekipmanları temin ediyor, aynı zamanda arzu ettiğiniz süsleme modellerini de beğenilerinize sunuyoruz. Davetlilerinizi rahatça ağırlamanız için masa ve sandalye kiralıyor, leziz ikramlarımızı da tattırıyoruz.
 5. Toplantı organizasyonu: Toplantılarınızı düzenleme işini sizden devralıyor, süselme ve ekipman temini gibi noktalarda size yardımcı olarak sadece toplantılarınıza odaklanmanızı sağlıyoruz.
 6. Şirket yemeği organizasyonları: Çalışanlarınızı motive etmek ve onları özel hissettirmek için düzenlemek istediğiniz şirket yemeği organizasyonları için catering hizmeti ve sair ekipman temini noktalarında da yanı başınızdayız.
 7. Hostes temini: Fuar, açılış, davet ve kokteyl gibi aklınıza gelebilecek hemen her organizasyon için bay / bayan hostes temini hizmeti sunuyoruz. Karşılama, yönlendirme ve servis noktalarında kurumunuza profesyonelce yardım ediyoruz.
 8. Kongre organizasyonu: Kongreleriniz için ekipma,, ses sistemi ve DJ, çeşitli süsleme hizmetleri ve bay / bayan sunucu hizmeti temin ediyoruz.
 9. Tanıtım organizasyonu: Tanıtımlarınızı gerçekleştirmek, broşürlerinizi dağıtmak ve yoldan geçen insanları potansiyel birer müşteri haline dönüştürmek için gerekli eğitimi almış personelimizle tanıtım organizasyonlarınızı başarıya ulaştırıyoruz.
 10. Fuar standı: Fuarlarınızı daha da ilgi çekici kılmak, ziyaretçileri standınıza çekmek istiyorsanız bu hizmetimiz size mutlak surette fayda sağlayacaktır. Fuar standının tasarımı, dizayn edilmesi ve kurulumu gibi aşamaları başarıyla gerçekleştirirken süsleme hizmetimizle standınızı olabildiğince ilgi çekici kılıyoruz.
 11. Fuar süslemeleri: Fuarda yer alan standınız için balon, flama ve kumaş süsleme yöntemlerinden arzu ettiğinizi temin ediyor; ziyaretçilerin sizi daha kolay fark edebilmesini sağlıyoruz.
 12. Fuarlar standı süslemeleri: Standınızı süslerken kurumsal renk ve şekillerinize uygun hareket ediyor, kurumal imajınızı pekiştiriyoruz. Ayrıca fuarı dolaşan insanların standınıza yoğun ilgi göstermesi de bu sayede mümkün hale geliyor.
 13. Gemi indirme törenleri: Gemi indirme törenleri için gerekli olan ekipman, masa ve sandalye, ses sistemi ve çadır kurulumu gibi noktalarda kaliteli hizmet sunuyoruz.
 14. Temel atma törenleri: Temel atma törenlerinizi daha da ilgi çekici ve halkın teveccühüne mazhar hale getirmek için gerekli olan konfeti gösterisi ve süsleme hizmetlerini oldukça güzel bir şekilde tarafınıza arz ediyoruz.
 15. Lansman organizasyonu: Kokteyl, gösteri grupları ve tanıtım elemanlarının gösterdikleri yoğun çaba ile lansman organizasyonlarınızı çok daha etkili ve verimli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.
 16. Seminer organizasyonları: Seminerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları oldukça cazip fiyatlara temin ediyor, aynı zamanda süsleme ve lojistik destek gibi noktalarda da ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılıyoruz.