Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Mezuniyet töreni organizasyonları için okulunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sağlayabiliriz. Kep atma töreni için kokteyl ve ya yemek organizasyonu, ekip ve malzeme temini, süsleme çalışmaları, balon ve tül süslemeleri, ses sistemi kurulumu ve DJ eşliğinde eğlence, kep atma anı için konfeti ve volkan gösterisi bu alanda verdiğimiz organizasyon hizmetlerinden bazılarıdır. Seneler süren uzun ve yorucu bir eğitim maratonunun ardından mezun olan öğrenciler, bu mutlu günlerini eksiksiz ve kusursuz bir organizasyonla taçlandırmak isterler. Öğretmen ve öğrencilerin bir arada bulunduğu, eğlenceli sohbetlerin gerçekleştiği ve velilerin de katılım gösterdiği bu tür organizasyonlar, sanıldığının aksine bir hayli meşakkatli bir süreci de beraberinde getirirler. Konuşma yapacak olan kişilerin sesini tüm misafirlere duyurabilmesi için gerekli olan ses sistemi ve yine misafirler için temin edilmesi gereken masa - sandalye gibi araçların yanı sıra, sahne kurulumu ve süsleme faaliyetleri de işin içine girince mezuniyet törenlerinin basit bir kep fırlatma sahnesinden ibaret olmadığı daha iyi anlaşılabiliyor. Organizasyon hizmetleri sunan ve alanında başarılı çalışmalara imza atmış olan firmamız, eğlenceli ve hoş bir mezuniyet töreni gerçekleştirmeniz için gerekli olan tüm etkenleri başarıyla bir araya getiriyor. Size kalan ise sadece mezuniyet töreninin tadını çıkarmak, coşku ve heyecanla unutulmaz bir güne tanıklı etmek olacaktır. 

 • Mezuniyet Töreni Organizasyonu

  Mezuniyet Töreni Organizasyonu

 • Mezuniyet Organizasyonu

  Mezuniyet Organizasyonu

 • Mezuniyet Töreni Organizasyonu

  Mezuniyet Töreni Organizasyonu

 • Mezuniyet Töreni Süslemeleri

  Mezuniyet Töreni Süslemeleri

 • Mezuniyet töreni okul süsleme

  Mezuniyet töreni okul süsleme

 • Kep atma töreni konfeti gösterisi

  Kep atma töreni konfeti gösterisi

 • Mezuniyet Töreni Organizasyonları

  Mezuniyet Töreni Organizasyonları

 • Kep atma töreni volkan gösterisi

  Kep atma töreni volkan gösterisi

Mezuniyet töreninde sağlanan hizmetler

 1. Masa ve sandalye kiralama: Bir kereye mahsus gerçekleştireceğiniz mezuniyet töreni için onlarca masa ve sandalye satın almak bütçenizi zorlayabileceği için, bu ihtiyacı karşılamak için kiralam yöntemine başvurabilirsiniz. Kurum olarak bizler, uygun ve cazip fiyatlarla masa ve sandalye kiralama hizmeti de sunuyoruz. Ayrıca masa ve sandalyelerin süslenmeside tarafımızdan yapılmaktadır.
 2. Kokteyl organizasyonu: Kokteyl masalarının temini, süslenmesi ve tören alanına yerleştirilmesinden tutun; yiyecek ve içecek servisine kadar gerçekleşen tüm aşamalarla birebir ilgileniyoruz.
 3. Süsleme hizmetleri: Tören alanını balon, tül, kumaş ve bayraklarla süsleyerek daha şık bir hale getiriyoruz.
 4. Gösteri organizasyonları: Yiyecek ve içeklerin servisinden tutun, sahneye çıkacak dansçılardan gösteri snatçılarına kadar tüm organizasyonlar da yine sağlıyor olduğumuz hizmetler arasında yerini almış durumdadır.
 5. Sahne kurulumu: Mezuniyet törenlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan konuşmalar ve kep atma töreni için gerekli olan sahneler özenle kuruyor, arzu edildiği takdirde süsleme işlemlerini de başarıyla uyguluyoruz. Böylece konuşma yapan ve sahnede olan kişilerin tüm katılımcılara hitap edebilmesini de sağlamış oluyoruz.
 6. Ses sistemi kurulumu ve DJ hizmeti: Sesin tören alanına etkili bir şekilde dağılması, cızırtı ve ses kesilmesi gibi sorunlarla karşılaşılmadan sunumu için teknik ekipman ve profesyonel DJ'lerimiz ile törenlerinizi daha eğlenceli ve verimli kılabiliyoruz.
 7. Konfeti Show: Konfeti makinesi ile konfeti atımı sayesinde kep atılma esnasında inanılmaz bir çoşku ve muhteşem kareler elde edilebilir.
 8. Volkan Seli: Volkan atımı sayesinde mezuniyet töreni oranizasyonunda çoşku ve mhteşem kareler yakalayın.

Konfeti ve volkan gösterisi: Mezun olmanın tadını çıkarıp kep fırlatırken size eşlik eden konfeti ve volkan gösterileri, eşsiz duygulara tanıklık etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda tören alanında büyük bir görsel şölen yaşatacak olan bu gösteriler sayesinde "gerçek bir mezuniyelt töreni nasıl olmalı?" sorusunun cevabını da bulmuş olacaksınız. Büyük bir heyecanın gözlemlendiği mezuniyet törenlerinde en ince detayları sizin yerinize düşünen, profesyonel kadrosuyla verimli bir şekilde mezuniyet töreni düzenlemenize yardımcı olan kurumumuz; organizasyon şemasını düzgün bir şekilde ayarlayıp herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için de çalışmalar yapmaktadır. Yıllar boyu unutamayacağınız bir mezuniyet töreni için, bizi seçin.