Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Masa ve Sandalye Kiralama

Masa ve sandalye kiralama

Şiir gibi bir davet organizasyonuna imza atmak için davet alanlarınızı, kiralayacağınız birbirinden şık kiralık davet ve düğün sandalyeleriyle, yine birbirinden şık kiralık davet masalarıyla harika bir görüntüye kavuşturun.

Davet organizasyonlarında ihtiyaç duyabileceğiniz masa ve sandalyeleri kiralamak için İstanbul ve civarı il-ilçeleri; (Sakarya, Kocaeli, İzmit, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Bolu, Düzce, Yalova, Bursa) gibi iller, (Sarıyer, Şişli, Kağıthane, Beylikdüzü,Büyükçekmece, Silivri, Beşiktaş, Küçük Çekmece, Ümraniye, Üsküdar, Beykoz, Pendik, Tuzla) gibi Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası'nda bulunan bütün ilçeler için hizmetinizdeyiz. Kısacası İstanbul'un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası tüm semtlerine, hatta mahallelerine hizmet vermekteyiz. Kiralama hizmetimizin nakliye ve teslimatını da üstlenmekteyiz. Masa ve sandalye kiralama ücreti ayrı, nakliye ve teslimat ayrı hesaplanmaktadır.

Davet gününüz geldiğinde siz misafirlerinizi en iyi şekilde misafir etmenin heyecanını yaşayın, masa ve sandalyelerin kiralanması ve kurulumu işlerini tamamen bize bırakın. Dilerseniz firmamızdan kiralamış olduğunuz masa ve sandalyeleri süsleme hizmetini de şirketimizden alabilirsiniz.

Tiffany sandalyeler, Napolyon sandalyeler, Pleksi sandalyeler, Plastik düz kolçaksız sandalyeler,Ahşap 10 kişilik yuvarlak masalar, Kokteyl masası, Nikah masası, Lake ve aynalı şık davet masaları, Plastik masa çeşitleri ürün yelpazemizin bazılarıdır. Hemen her türden organizasyonda kullanılan ve olmazsa olmaz araçlar arasında yer alan masa ve sandalye ihtiyaçları için satın almak yerine kiralama yolu tercih edilmelidir. Basit gibi görünse de aslında satın alması bir hayli pahalı ve temini meşakkatli ürünlerdir. Velev ki çok ucuza masa ve sandalye bulunmuş olunsa bile, sadece bir kere veya bir süreliğe mahsus kullanılacağı için bu eşyaların depolanması, tekrar elden çıkarılması da başlı başına meşakkatli bir süreci beraberinde getirir. Bu ve bunun gibi olumsuz etkenlerden dolayı yapılması gereken, masa ve sandalyeleri kiralayarak bu sorunu aşmak olmalıdır. Tamamen ekonomik, hızlı ve etkili bir çözüm olarak başvurabileceğiniz "masa ve sandalye kiralama" yöntemi sayesinde oldukça cazip ve uygun fiyatlarla organizasyonlarınızda kullanmak üzere istediğiniz türden masa ve sandalyeleri kiralamanız mümkün. Bünyemizde bulunan ve kiralama hizmeti sunduğumuz masa ve sandalye türleri ise aşağıdaki gibi listelenebilir:

MASA KİRALAMA

Davet Masası Kiralama

Düğün, nişan, açılış, sünnet ve doğum günü organizasyonları başta olmak üzere hemen tüm organizasyonlara uygun ölçü ve ebatlarda masaları kiralıyoruz. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen şeklindeki masalarımızın ölçüleri de 120x70, 80x180 ve 180 cm çapında farklı ebatlara sahiptir. Kiraladığımız masaları, davet sahipleri uygun örtülere sahip olamayacakları için genellikle örtüleri ile birlikte kiraya vermekteyiz.

Yuvarlak & Banket Masa Kiralama

10 Kişilik yuvarlak masa kiralama

Yemek ve davet masası olarak kullanımı ideal olan bu masaların standart kullanımı10 kişiliktir. Yuvarlak, büyük davetmasaları en çok kiralanan masa çeşitlerinin başında gelir. Ergonomik yapılarınndan dolayı hem hoş bir görüntü sağlar hem de davet alanına yayılımıyla ferah bir ortam oluşturur. Sadece masa kiralamakla yetinmeyen firmamız, masalara tertemiz çeşitli renklerde örtüler giydirerek de şık bir görünüm sağlar. Davet alanına tam bir davet havası verir kiralık yuvarlak davet masaları. Yuvarlak banket masa kiralama fiyatımız 25 TL ile 35 TL arasında değişmektedir..

Ahşap 6 Kişilik Dikdörtgen Masa Kiralama

Dikdörtgen masa kiralama

Etkinliğin gerçekleştirildiği mekana kurduğumuz6 kişilik masalar vasıtasıyla misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bu dikdörtgen masalarımızı birleştirerek U masa düzeni elde edilebilir. Davetlilerin hep bir arada oturmak istediği butik davetler için de sıra halinde dizilerek uzatılabildiği için oldukça elverişlidir. Özellikle yeterince geniş ve büyük olmayan alanlar için çok yer kaplamadıklarından dolayı daha uygundur bu tip masalar. 80x180 ölçülerine sahip olan masalarımız, istediğiniz şekilde süslenebilir ve de örtülebilir durumdadır. Dikdörgen masa kiralama fiyatımız 20 TL ve 30 TL arasında değişmektedir.

Lake ve Aynalı Lüks Davet Masaları Kiralama:

Aynalı Lake davet masası kiralama

Bu kiralama hizmetimiz genellikle lüks sayılabilecek davet alanlarındaki düğün ve nişan gibi davetlerde aile masası olarak kullanılmakta olan özel ve lüks masalardır. Butik davetler için de sıklıkla tercih edilmektedirler. Maliyet açısından biraz külfetli olsalar da havalı davetlere kattıkları şıklıkla karşılığını vermekteler. Lake lüks davet masaları kiralama fiyatlarımız 200 ile 250 TL arasında değişmektedir.

Nikah Masası Kiralama

Nikah masası kiralama

Nikah töreninizi ya da düğününüzü düzenleyeceğiniz alanda şık ve gösterişli bir nikah masası bulunmuyorsa şirketimiz nikah masanızı ayağınıza getiren kiralama hizmetini vermektedir. Gelin ve damadın yer alacağı görkemli bir nikah masası, nikahın kıyılacağı yer olması hasebiyle de bir hayli önem taşır. Firmamız, bu alanda da estetik ve şık nikah masalarını kiralama hizmeti sunmaktadır. Nikah masası kiralama fiyatımız 500 TL ve 600 TLarasında değişmektedir.

Kokteyl Masası Kiralama

kokteyl masası kiralama

Bistro masa olarak da adlandırılan kokteyl masaları, kokteyllerin ve bazı etkinliklerin vazgeçilmez ve olmazsa olmaz parçalarındandır. Misafirlerin ayakta birbirleriyle sohbet ederken ikram edilen servisleri tadabilecekleri bu masaların kaliteli olması çok önemlidir. Sürekli olarak sallanan, sabit durmayan, kırık ayaklı masalar; misafirlerinizin nezdinde prestij kaybetmeniz gibi olumsuz sonuçlara neden olabilir. Kokteyl masalarının yanı sıra yüksek dikdörtgen bar masalarımız da mevcuttur. Kokteyl masası ve bar masası kiralama hizmetimizin fiyatları 30 TL ile 80 TL arasında değişmektedir.

Plastik Masa Kiralama

Plastik masa kiralama

Plastik masa kiralama hizmetimiz daha çok iftar yemeği gibi toplu yemeklerde, sokak düğünlerinde ve uygun bütçelerin ayrıldığı davetlerde tercih edilir. Taşıma ve kurulum işleri son derece kolay olan bu masalar en uygun fiyatlı masa kiralama hizmetlerimizin ilk sırasındadır. Plastik masa kiralama hizmetimizin fiyatı 10 ile 20TL arasında değişmektedir.

Servis Masası Kiralama

Servis masası kiralama

Misafirlere yemek ikram etmek istediğiniz organizasyonlarda catering hizmetini karşılamak için kullanabileceğiniz servis masaları, şık bir şekilde giydirilmiş ve misafirlerinizin göz zevkini bozmayacak şekilde süslenmiş olmalıdır. Firmamız, servis masalarını skört adı verilen masa etekleriyle de süslemektedir. Servis masası kiralama fiyatlarımız 50 TL ile 75 TL arasında değişmektedir.

SANDALYE KİRALAMA

Sandalye kiralama

Masaların yanı sıra sandalye kiralama hizmeti de sunan firmamız, bünyesinde bir çok farklı sandalye modelini barındırmaktadır. Düğün, nişan ve her çeşit davet organizasyonlarında çokça tercih edilen tiffany ve napolyon model şık davet sandalyelerinden plastik sandalyelere, lake ahşap sandalyeden pleksi şeffaf sandalyelere ve aklınıza gelebilecek hemen her renkten lüks davet sandalyelerine firmamızla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Tiffany ve napolyon sandalyeler de pörtföyümüz arasındaki yerini almış durumdadır. Size kalan organizasyonunuz için en uygun sandalye modelini belirlemek ve tarafımıza bildirmek.

Tiffany Sandalye Kiralama

Tiffany sandalye kiralama

Beyaz, gümüş ve altın sarısı renkleriyle göz alıcı bir görünüm sağlayan tiffany sandalyeler, çoğunlukla kır düğünü ve havuz başı gibi açık hava mecralarında tercih edilir. Aynı zamanda kapalı alandaki düğün, nişan ve davetler için de tercih edilebilen Tiffany model sandalyeler ahşaptır ve oturma konforu sağlayan minderleri bulunmaktadır. Napolyon sandalye kiralama fiyatlarımız5 TL ile 8 TL arasında değişmektedir.

Napolyon Sandalye Kiralama

Napolyon sandalye kiralama

Napolyon sandalye kiralama hizmetimizde de tiffany modellerde olduğu gibi renk alternatifleri bulunmaktadır. Beyaz, gold, gümüş ve siyah renklerdeki napolyon sandalyelerin yanı sıra biraz daha lüks olan şeffaf pleksi napolyon sandalyelerimiz de bulunmaktadır. Napolyon sandalye kiralama fiyatlarımız5 TL ile 15TL arasında değişmektedir.

Şeffaf Pleksi Sandalye Kiralama

Şeffaf Pleksi Sandalye kiralama

Lüks davetlerin en çok beğenilen sandalye çeşitlerindendir pleksi şeffaf sandalyeler. Genellikle lüks davet alanlarının tercihi olan pleksi sandalyeler oldukça şık ve gösterişlidir. Şeffaf pleksinin şıklığını aynı şekilde lüks minderlerle tamamladığımız bu napolyon sandalye çeşidi beğeninizi kazanacaktır. Şeffaf sandalye kiralama hizmetimiz 15 TL ile 20 TL arasında değişmektedir.

Plastik Sandalye Kiralama

Plastik sandalye kiralama

En çok tercih edilen sandalye modeli olan plastik sandalyeler, hızlıca kurulabilmesi ve taşınabilmesi gibi sebeplerden dolayı rağbet görmektedir. Arzu ve isteğinize göre de giydirme örtüler vasıtasıyla süsleyebileceğimiz plastik sandalyeler sayesinde konuklarınız rahatça dinlenebilirler. Plastik sandalye kiralama fiyatlarımız2 TL ile 4 TL arasında değişmektedir.

Katlanır Lake Sandalye Kiralama

Katlanabilme özelliğiyle sağa sola taşırken zorluk çekmeyeceğiniz lake sandalyeler, oturma kısmına yerleştirilen minderler vasıtasıyla konuklarınıza rahatlık sağlar. Ayrıca lake sandalyenin arkası da yine süsleme yapabileceğimiz alanlar arasında yer alır. Katlanır ahşap sandalye kiralama fiyatlarımız5 TL ile 15TL arasında değişmektedir.

Masa ve sandalye kiralama hizmeti için sizlere bir telefon kadar uzağız.

Masa ve Sandalye Kiralarken Nelere Dikkat Etmeli

 • Öncelikle kiralanacak masa ve sandalye sayınızı ihtiyacınıza göre net bir şekilde belirleyin. Talep edeceğiniz malzemenin adetlerinin alanınıza sığıp sığmayacağını değerlendirin.
 • Kiralama yapacağınız şirketi iyice araştırın. Mümkünse yerlerinde ziyaret edip, kiralayacağınız masa ve sandalyeleri birebir görün.
 • Napolyon ve Tiffany sandalye kiralayacağınız zaman size getirilecek sandalyelerin ahşap mı plastik mi olduğundan emin olun. Ahşabın şıklığı plastik ile kıyaslanamaz. Resimler üzerinden belki bu pek anlaşılamamakta fakat canlı kullanımda ahşabın verdiği konfor ve şıklığı verememektedir. Kiralamayı planladığınız tiffany ve napolyon sandalyelerin ahşap mı plastik mi olduğunu mutlaka sorun.
 • Nakliye ve kurulumun istediğiniz zamanda gecikmesiz teslimatı için çalıştığınız masa ve sandalye kiralama oorganizasyonu şirketine gerekli uyarı ve bilgilendirmeleri yapın.
 • Davetinizin içeriğine göre renk, ürün ve konsept belirleyin.

2021 Yılı Masa ve Sandalye Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Masa ve sandalye kiralama hizmetlerimiz talep ettiğiniz adet, teslimat yeri ve ürün çeşidine göre değişkenlik gösterecektir. İhtiyaç listenizi bize iletebilirseniz size en uygun fiiyatları sunmaya çalışacağız.

 • Tiffany sandalye kiralama

  Tiffany sandalye kiralama

 • Kokteyl masası kiralama

  Kokteyl masası kiralama

 • Tiffany sandalye kiralama

  Tiffany sandalye kiralama

 • Kokteyl masası kiralaması

  Kokteyl masası kiralaması

 • Düğün organizasyonu için masa ve sandalye kiralama

  Düğün organizasyonu için masa ve sandalye kiralama

 • Ahşap beyaz sandalye kiralama

  Ahşap beyaz sandalye kiralama

 • Nikah töreni için beyaz sandalye kiralama

  Nikah töreni için beyaz sandalye kiralama

 • Çocuk masa ve sandalyeleri kiralama

  Çocuk masa ve sandalyeleri kiralama

 • Gold renk tiffany sandalye kiralama

  Gold renk tiffany sandalye kiralama

 • Gold tiffany sandalye kiralama

  Gold tiffany sandalye kiralama

 • Beyaz tiffany sandalye kiralama

  Beyaz tiffany sandalye kiralama

 • Lake davet masası kiralama

  Lake davet masası kiralama

 • Gümüş Napolyon Sandalye kiralama

  Gümüş Napolyon Sandalye kiralama

 • Siyah bar masası kiralama

  Siyah bar masası kiralama

 • Lake C masa kiralama

  Lake C masa kiralama

 • Gümüş renk Napolyon Sandalye kiralama

  Gümüş renk Napolyon Sandalye kiralama

 • Aile masası kiralama

  Aile masası kiralama

 • Bahçede nişan için masa ve sandalye kiralama

  Bahçede nişan için masa ve sandalye kiralama

 • Bahçe daveti için masa ve sandalye kiralama

  Bahçe daveti için masa ve sandalye kiralama

 • Aynalı davet masası kiralama

  Aynalı davet masası kiralama

 • Büyük protokol masası kiralama

  Büyük protokol masası kiralama

 • Bar sandalyesi kiralama

  Bar sandalyesi kiralama

 • Pleksi sandalye kiralama

  Pleksi sandalye kiralama

 • Masa ve sandalye kiralaması

  Masa ve sandalye kiralaması

 • Kolsuz plastik sandalye kiralama

  Kolsuz plastik sandalye kiralama

 • Dikdörtgen 80x180 Masa kiralama

  Dikdörtgen 80x180 Masa kiralama

 • Lüks davet masası kiralama

  Lüks davet masası kiralama

 • Kır düğünü için masa ve sandalye kiralama

  Kır düğünü için masa ve sandalye kiralama

 • Kolsuz plastik sandalye ve masa kiralama

  Kolsuz plastik sandalye ve masa kiralama

 • Plastik sandalye kiralama

  Plastik sandalye kiralama

 • Hazeran sandalye kiralama

  Hazeran sandalye kiralama

 • Phoenix sandalye kiralama

  Phoenix sandalye kiralama

 • Siyah Napolyon Sandalye kiralama

  Siyah Napolyon Sandalye kiralama

 • Nikah masası kiralama

  Nikah masası kiralama

 • U Düzeni masa sandalye kiralama ve kurulumu

  U Düzeni masa sandalye kiralama ve kurulumu

 • Gold Napolyon Sandalye kiralaması

  Gold Napolyon Sandalye kiralaması

 • Napolyon Sandalye ve masa kiralama

  Napolyon Sandalye ve masa kiralama

 • Beyaz tiffany sandalye kiralama

  Beyaz tiffany sandalye kiralama

 • Düğün için masa ve sandalye kiralaması

  Düğün için masa ve sandalye kiralaması

 • Pleksi Napolyon Sandalye kiralama

  Pleksi Napolyon Sandalye kiralama

 • Minderli Napolyon Sandalye kiralama

  Minderli Napolyon Sandalye kiralama

 • Bahçede sünnet düğünü için masa ve sandalye kiralama

  Bahçede sünnet düğünü için masa ve sandalye kiralama

 • Kır düğünü sandalyeleri kiralama

  Kır düğünü sandalyeleri kiralama

 • Bahçede nişan için masa ve sandalye kiralama

  Bahçede nişan için masa ve sandalye kiralama

 • Nişan organizasyonu için masa ve sandalye kiralama

  Nişan organizasyonu için masa ve sandalye kiralama

 • Dikdörtgen masa ve sandalye kiralaması

  Dikdörtgen masa ve sandalye kiralaması

 • Nikah masası kiralama

  Nikah masası kiralama

 • Nikah masası takımı kiralama

  Nikah masası takımı kiralama

 • Nikah masası kiralama

  Nikah masası kiralama

 • Nikah masası kiralaması

  Nikah masası kiralaması

 • Düğün davetleri için masa ve sandalye kiralama

  Düğün davetleri için masa ve sandalye kiralama

 • Küçüksu düğün masa ve sandalye kiralama

  Küçüksu düğün masa ve sandalye kiralama

 • Düğün sandalyeleri kiralama

  Düğün sandalyeleri kiralama

 • Mezuniyet sandalyeleri kiralama

  Mezuniyet sandalyeleri kiralama

 • Plastik sandalye ve masa kiralamaları

  Plastik sandalye ve masa kiralamaları

 • Bar taburesi ve bar masası kiralama

  Bar taburesi ve bar masası kiralama

 • Bahçede nişan daveti için masa ve sandalye kiralama

  Bahçede nişan daveti için masa ve sandalye kiralama

 • Gold tiffany sandalye kiralama

  Gold tiffany sandalye kiralama

 • Nişan için masa ve sandalye kiralama

  Nişan için masa ve sandalye kiralama

 • Kahverengi Napolyon Sandalye kiralama

  Kahverengi Napolyon Sandalye kiralama

 • Masa ve sandalye kiralaması

  Masa ve sandalye kiralaması

 • Beyaz renk tiffany sandalye kiralama

  Beyaz renk tiffany sandalye kiralama

 • Nikah töreni için sandalye kiralama

  Nikah töreni için sandalye kiralama

 • Küçüksu Kasrı düğün masa ve sandalye kiralama

  Küçüksu Kasrı düğün masa ve sandalye kiralama

 • Mezuniyet törenleri için sandalye kiralama

  Mezuniyet törenleri için sandalye kiralama

 • Plastik sandalye kiralama

  Plastik sandalye kiralama

 • Masa sandalye kiralama

  Masa sandalye kiralama

 • Kokteyl masası kiralama

  Kokteyl masası kiralama