Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonları için A'dan Z'ye ihtiyaç duyabileceğiniz herşey! Piknik eğlenceleri için gösteri ve animasyon ekipleri, şişme oyun parkları, süsleme çalışmaları, ses sistemi kurulumu ve DJ performansları, catering hizmeti ve masa sandalye kiralama hizmetleri. Piknik organizasyonlarında doyasıya eğlence ve mutluluk için tüm ekibimiz, ürünlerimiz ve tecrübemiz ile himetinizdeyiz. Bahar, Yaz hatta Sonbahar aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan piknik organizasyonları; ister çalıştığınız şirketçe, ister üyesi olduğunuz dernekle ve okuduğunuz okulla birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün kılar. Sadece yemek yemekle sınırlı olmayan piknik organizasyonları, kişiler arasındaki bağların daha da kuvvetlenmesine yardımcı olur. Piknik organizasyonu düzenleyen başlıca kurumları ise yerel dernekler, şirketler, kurumlar, sivil toplum kuruluşları okullar ve dersaneler gibi eğitim kurumları listeleyebilmek de mümkündür.

 • Piknik Organizasyonu

  Piknik Organizasyonu

 • Piknik organizasyonları

  Piknik organizasyonları

 • Piknik Eğlenceleri

  Piknik Eğlenceleri

 • Piknik için şişme oyun parkı canlı langıt

  Piknik için şişme oyun parkı canlı langıt

 • Piknik Organiasyonu Pamuk Şekeri

  Piknik Organiasyonu Pamuk Şekeri

 • Piknik Organiasyonu

  Piknik Organiasyonu

 • Piknik Organiasyonu Şişme Oyun Parkuru

  Piknik Organiasyonu Şişme Oyun Parkuru

 • Piknik eğlenceleri

  Piknik eğlenceleri

 • Piknik Organizasyonu

  Piknik Organizasyonu

 • Piknik organizasyonu eğlenceleri

  Piknik organizasyonu eğlenceleri

 • Piknik organizasyonu oyun parkı kiralama

  Piknik organizasyonu oyun parkı kiralama

 • Piknik Catering

  Piknik Catering

 • Piknik için şişme oyun parkları

  Piknik için şişme oyun parkları

 • Piknik organizasyonları ikramı

  Piknik organizasyonları ikramı

 • Piknik eğlenceleri şut becerisi

  Piknik eğlenceleri şut becerisi

 • Piknik ikramları

  Piknik ikramları

Kişiler çoğunlukla piknik organizasyonlarının doğaçlama bir şekilde gerçekleştirilebileceği kanaatini taşırlar, ancak durum sanıldığının aksini gösterir. Farklı ve sıradışı bir etkinliğe imza atmak isteyenler mutlaka bir organizasyon firmasıyla çalışma yolunu tercih etmelidir. Masa ve sandalyelerin temini, piknik alanı için gerekli süslemelerin yapılması ve hazır yemek (catering) sağlanması gibi bir çok detayı sizin yerinize halledecek olan bir organizasyon firmasının varlığı; sadece davetlilerinizle ilgilenmenize ve pikniğin tadını tam olarak çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Kurum olarak bizler, alanında uzman kadromuz ile piknik organizasyonlarında da sizlere aşağıdaki konular hakkında yardımcı oluyoruz:

 1. Piknik eğlenceleri: Daha çok genç yaştan bir kesimle piknik yapmaya karar verdiyseniz, piknik alanında sizi eğlendirecek ve güzel vakit geçirmenizi sağlayacak olan DJ performansları, çocuklar için palyaçolar, animasyon ekibi, sihirbaz ve jonglörler, Karagöz Hacıvat ve Nasrettin Hoca gösteri ve şişme oyun parkları kurulumu ihtiyaçlarınız firmamız tarafından karşılanabilir.
 2. Piknik süslemeleri: Davetlilerinizin piknik alanını kolay bulmasını sağlayan, bunun yanı sıra alanı daha da çekici kılan bir detay olarak karşımıza çıkan piknik süslemeleri; bayrak ve balonlar vasıtasıyla gerçekleştirilebilir.
 3. Catering hizmeti: Yemek pişirmeyle uğraşmak yerine, hiçbir şekilde zahmete ve ekstar masrafa girmeden catering hizmeti alarak yemekleri hazır bir şekilde temin edebilirsiniz. Bu sayede eğlenmeye daha fazla vakit ayırabilir, davetlilerinizle de daha fazla ilgilenebilirsiniz.
 4. Karnaval yiyecekler: Çoğunlukla Ramazan aylarında karşımıza çıkan pamuk şeker, patlamış mısır ve osmanlı macunu arabalarının yer aldığı karnaval yiyecekler kategorisindeki araçlar; davetlilerin piknik alanında sıkılmadan farklı ürünleri keşfedebilmelerine olanak tanır. Ayrıca gözleme ve maraş dondurması gibi yöresel tatlardan da davetlilerinizin yararlanmasını sağlayabilmeniz mümkündür.
 5. Şişme oyun parkları: Misafirlerin oyun parklarında var olan canlı langırt ve şişme zıpzıp gibi araçlarla eğlenmesi ve stres atmasını da sağlayabilirsiniz. Ayrıca sumo güreşi gibi kahkaha tufanına sebebiyet verecek oyunlar, misafirlerinizin yıllarca unutamayacağı bir piknik organizasyonuna tanıklık etmesini sağlayabilir.

Şirket çalışanlarının motivasyon ve iş verimini arttırma noktasında ciddi bir başarı sergileyen piknik organizasyonları, aynı zamanda dernek ve okul piknikleri şeklinde de düzenlenebiliyor. Her halukarda bir çok yararı olan ve insanların stres atmasını sağlayan bu organizasyonları başarıyla gerçekleştirmek ise tamamen bizim uzmanlık alanımız dahilindedir.