Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Şişme Oyun Parkurları

Açık havada gerçekleşen piknik organizasyonları gibi etkinlikleri daha da eğlenceli kılmak için tercih edebileceğiniz şişme oyun parkları, bünyesinde bir çok farklı model ve seçeneği de barındırır. Satın almaya kalkıştığınızda sizi ciddi bir bütçenin karşılayacağı bu oyun parklarını kiralama opsiyonuyla çok daha cazip ve uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Aynı zamanda söz konusu oyun parklarının güvenliğinden ve işletilmesinden sorumlu yetkili bir personeli de oyun parklarıyla birlikte temin edebildiğinizi hatırlatmış olalım. Bu sayede hem güvenli, hem de eğlenceli bir şekilde oyun parklarıyla davetlilerinizin bir hayli eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Ekipmanlarımız arasında yer alan ürünler ise şu şekildedir:

 • Şişme Oyun Parkurları

  Şişme Oyun Parkurları

 • Denge Parkuru

  Denge Parkuru

 • Bungee Run Parkuru

  Bungee Run Parkuru

 • Canlı Langırt Parkuru

  Canlı Langırt Parkuru

 • Çekme Basket Parkuru

  Çekme Basket Parkuru

 • Go-Kart Parkuru

  Go-Kart Parkuru

 • Şişme Oyun Parkuru Kiralama

  Şişme Oyun Parkuru Kiralama

 • Kaydıraklı Oyun Evi

  Kaydıraklı Oyun Evi

 • Panda Zıp Zıp

  Panda Zıp Zıp

 • Sumo Güreşi

  Sumo Güreşi

 • Şut Becerisi

  Şut Becerisi

 • Tırmanma Piramidi

  Tırmanma Piramidi

 1. Canlı langırt: 10 kişi ve daha fazlası ile oynayabileceğiniz canlı langırt oyunu sayesinde, langırt masasında gerçekleşen aksiyonları birebir gerçeğe dökebilir ve sizler de langırt oyunundaki bir futbolcuyu canlı olarak temsil edebilirsiniz. Özellikle futbola karşı ilgisi olan kişiler bu oyuna bayılıyorlar doğrusu.
 2. Şişme zıpzıp: Çocukların ilgisini çeken bu oyun, şişirilmiş büyük bir alanda çocukların özgürce zıplamalarına olanak tanır. Bu sayede siz misafirlerinizle ilgilenirken çocuklar da oyun oynamanın tadını rahatça çıkarabilirler. Çeşitli renk, model ve ebatlarda var olan şişme zıpzıplardan size en uygununu birlikte belirleyebiliriz.
 3. Top havuzu: Şişme bir havuzun içine doldurulan binlerce top arasında çocukların neşeli vakit geçirmesini sağlayabilir, oyun oynarken yüzlerinde oluşan tebessümü seyredebilirsiniz. Rengarenk toplar arasında çocuklar diledikleri kadar oynayabilir, atlayıp zıplayabilirler.
 4. Şut becerisi: Futbol bilgisine güvenen ve iyi futbol oynadığını düşünen misafirlerinizin bir hayli ilgisini çekecek olan bu oyun, şişme balondan yapılmış bir kaleye nişan alma ve işaretlenen yerlere topu gönderebilme becerisini ölçmeyi sağlar. Bu sayede misafirlerinizle eğlenceli dakikalar geçirip şut becerini ölçme amaçlı turnuvalar düzenleyebilirsiniz.
 5. Rodeo: Yediden yetmişe her yaştan insanı eğlendirebilme kapasitesine sahip olan şişme rodeolar, kullanıcısını üzerinden atmaya çalışan bir boğanın sizi üzerinden atma çabasına karşı durabilme yeteneğinizi ölçmeyi sağlar. Boğanın sırtında ne kadar uzun süre kalabilirseniz o kadar başarılı olursunuz. Eğlenceli ve zevkli bir oyun olan bu etkinliğin güvenli olduğunu da belirtelim.
 6. Sumo güreşi: Kendilerine giydirilen sumo güreşçisi kıyafetleriyle birbirini devirmeye çalışan iki oyuncunun yer aldığı bu etkinlik misafirlerinizi çok eğlendirecek.
 7. Tırmanma piramidi: Kurulan şişme balon standı ile güvenliğin sağlandığı tırmanma piramidinde amaç, yerleştirilen tutacaklara asılarak en yükseğe ulaşmaktır. Birden fazla kişinin aynı anda oynayabileceği bu oyun ile davetlileriniz arasında bir yarışma düzenleyebilmeniz de mümkündür.

Çeşitli güvenlik önlemleriyle bu güzel günlerinizi olumsuz durumlarla karşılaşmadan tamamlayabilmenizi sağlıyor, aynı zamanda yetkili ve bilgili bir personelimizi de organizasyonlarınızda görevlendirerek herhangi bir sorun dahilinde sizlere yardımcı oluyoruz. Cazip fiyatlarla eğlenmenizi ve güzel vakit geçirmenizi sağlayacak bu tür ekipmanları kiralama yöntemiyle elde etmek istiyorsanız, bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz.