Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

İslami Düğün Organizasyonu

Muhafazakar insanların düğün organizasyonları, sıradan düğünler gibi çalgı ve müzik eşliğinde gerçekleştirilmediği gibi; daha çok ilahi ve sema gösterileriyle süslenir ve dinî değerler göz önünde bulundurularak, bu çerçeve dışına taşılmayarak ayarlanır. Fasıl ve sema ekibinin yanı sıra tasavvufî müzik yapan sanatçıların da katılım gösterdiği bu organizasyonlar sayesinde, unutulmaz ve dilden dile dolaşacak bir düğün yapabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve teknik ekipmanlarımız ile islamî sınırlar içerisinde düzenleyeceğiniz herhangi bir organizasyonu gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca bu hizmetimizi sadece düğünlerle de sınırlamıyor, sünnet düğünü ve davetlerde de siz değerli müşterilerimize sunabiliyoruz. Organizasyonlarınıza ilahi sanatçıları, sema gösterisi ekibi ve tasavvuf müzisyenlerini gayet cazip koşullarla temin edebiliyoruz. Gerçekleştiriyor olduğumuz islamî düğün organizasyonlarında ise aşağıdaki konularda hizmet sunuyoruz:

 1. Sunum: Organizasyon hakkında davetlileri bilgilendirme ve program akışıyla ilgili detay sunma işlemlerinin gerçekleştirilmesinden meydana gelir. Sunum için gerekli teknik altyapı sağlandıktan sonra
 2. Tasavvuf ekibi: Ney ve kanun gibi müzik aletleri başta olmak üzere, tasavvufî müzik yapan profesyonel bir ekibin temin edilmesi işlemini kapsar. Yapılan kısa bir sunumun ardından enstrüman sanatçıları ve ilahi sanatçısı misafirlerinize eşsiz bir müzik ziyafeti sunar. Ayrıca semazenler aracılığıyla sunacağımız sema gösterisiyle de organizasyonunuzu taçlandırabilmeniz mümkün.
 3. Sema gösterisi: Mevleviler tarafından gerçekleştirilen sema gösterisi katılımcıların beğenisine sunulur.
 4. İlahi ekibi: Profesyonel ilahi sanatçıları sayesinde arzu ettiğiniz ilahi ve ezgiler söylenir, aynı zamanda tasavvuf enstrümanları da sanatçılarımıza eşlik edecektir.
 5. Nasrettin hoca eğlencesi: Kültürümüzün önemli öğeleri arasında yer alan ve veciz sözleriyle güldürürken düşündüren Nasrettin hoca'nın eşeğiyle birlikte sahneye çıkması ve misafirlerinizi eğlendirmesi faaliyetidir. Sıradan düğün atmosferinden sıyrılıp değerli misafirlerinizin yüzüne tebessüm kondurmak istiyorsanız tavsiye edilir.
 6. Palyaço animasyonları: Düğün organizasyonlarında çocukların sahnede dolaşması ve koşturması pek tasvip edilmediği gibi, olumsuz kaza durumlarına da yol açabilir. Yapılması gereken ise palyaçoların çocuklarla ilgilenmesi, onlarla yarışma düzenleyip yüz boyaması ve çocuklara balon dağıtmasını sağlamak olmalıdır. Böylece davetlileriniz çocuk sesi ve gürültüsü olmadan nezih bir ortam içerisinde düğününüze daha fazla vakit ve ilgi ayırabilirler.
 7. Ses düzeni ve DJ ekibi: Sahneye çıkan sunucu ve konuşmacıların kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmesi için gerekli olan ses düzenini sağlıyor, ayrıca organizasyonda istediğiniz ilahi ve ezgileri çalması için profesyonel bir DJ de temin edebiliyoruz.
 8. Fasıl ekibi: Türk sanat müziğinin eşsiz müzik hazinesinden nadide eserleri misafirlerinize dinletmek ve hoş ezgiler eşliğinde düğününüzün tadını çıkarmalarını sağlamak istiyorsanız fasıl ekibimizle tanışmalısınız!

Davetlilerinize Kur'an dinletip, hoş ve ruhu okşayıcı ezgiler dinletmek istiyor, aynı zamanda da islamî daire içerisinde nezih bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlar, cazip ödeme koşulları ve tamamı uzman kadromuz ile hemen her organizasyon alanında olduğu gibi; islamî düğün organizasyonlarınızı da başarıyla gerçekleştirmeye hazırız. İslami düğün organizasyonları için başlıca paketlerimiz aşağıdaki gibidir;

Paket 1:

 1. Sunum,
 2. Kur'an-ı Kerim tilaveti ve sohbet
 3. İlahi tasavvuf ekibi

Paket 2:

 1. Sunum,
 2. Kur'an-ı Kerim tilaveti ve sohbet
 3. Semazen Ekibi (2 kişi)

Diğer Süsleme Hizmetlerimiz:

 • Masa ve Sandalye Süsleme: Tamamiyle sizin isteğiniz doğrultusunda masaların üzerine saten örtüler, organze kapaklar, canlı çiçekler, şamdan, ayna ve bardak içerisinde jel mum, peçete ve peçetelik, italyan gümüş masa numaratörleri, beyaz kadife kumaş ile sandalyelerin giydirilmesi, tokalı cam organze bağlama.
 • Nikah Masası Süsleme: Cam veya deri nikah masası ve gelin-damat koltukları, büyük sarmaşıklı canlı çiçek
 • Gelin Yolu Süslemesi: Merdiven ve duvarların saten kumaşlarla süslenmesi, merdiven ve duvarlara çiçek süslemeleri, volkan
 • Kokteyl Süslemesi: Misafirlerin giriş yolunun ışıklı, canlı ve kristalli çiçeklerle süslenmesi, alternatif misafir giriş yolları süslemesi, kokteyl masası süsleme ve temini
 • Diğer: Karşılama ve yer gösterme hostesleri, dans pisti, ses sistemi ve dj, trans destekli profesyonel sahne ışık sistemi, barkovizyon, kamera çekimi, havai fişek gösterisi, volkan ve ışık seli.