Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

İstanbul Nişan Organizasyonu

Evlenmek için niyetlenen adaylar birbirlerini görüp beğendikten sonra bunu nişan merasimi dediğimiz bir kutlama ile ilan eder ve bir nevi artık evlenmeye doğru ilk adım atılmış olur.

Nişan merasimine aynı zamanda söz kesme de denilir. Nişan ya da diğer adıyla söz kesme, evlenmeye doğru ilk adım olan yüzüklerin takılmasıyla başlar. 

Söz kesme ya da Nişan merasimi için gelin ve damat adayının aile, eş, akraba, yakın dost çevresinin kendi aralarında bir araya geldiği bir kutlamadır. 

Nişan Organizasyonu için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri biz Organizasyon Hizmeti en üst kalite ve uygun fiyatla müşterilerimize sunuyoruz.

Nişan merasimi için lazım olan nişan masası ve sandalyelerini süsleme, mumluklar, çiçekler, kurdeleler, gelin adayının nişan kostümleri, damat adayının damatlıkları başta olmak üzere bu özel ve anlamlı gecede gelin ve damat için ihtiyaç duyulan tüm hazırlıkları biz Organizasyon Hizmeti eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Nişan organizasyonu için lazım olan nişan tepsisi, makas, kurdele, çiçek ve diğer aksesuar hizmetlerini de biz yerine getiriyoruz.

Nişan organizasyonunda bir araya gelen ev sahibi ve davetliler için her türlü ikram ve yeme içme hizmetini yine biz yerine getiriyoruz.

Gelin ve damat adayının evet dedikten sonra nişan kutlamasıyla evliliğe attıkları bu ilk adımda Organizasyon Hizmeti olarak tüm İstanbul ve ilçelerinde her türlü hizmeti vermekteyiz.

Nişan organizasyonu için bizimle iletişime geçerek her türlü bilgiyi alabilirsiniz.