Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

İstanbul Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl tipi organizasyonlara gün geçtikçe büyük bir rağbet yaşanmaktadır. Daha önceden kokteyl şeklindeki organizasyonlar belli başlı bir kesim tarafından tercih edilmekteydi. 

Son dönemlerde ve hele hele İstanbul gibi büyük bir metropolde kokteyl türü organizasyon kültürü hemen hemen tüm kutlama, merasim ve etkinliklerde tercih edilir oldu.

Kokteyl türü organizasyonları diğer organizasyonlardan ayıran en büyük fark ise kutlamaya katılan misafirlerin ayaküstü sohbet havasında bir ortam içinde bir araya gelmeleri şeklinde olmasıdır. 

Misafirler ayaküstü sohbet ederken yeme-içme şekli ise genelde atıştırmalık türü şeylerdir.

Organizasyon Hizmeti Firması olarak kokteyl organizasyonlarına yönelik ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri eksiksiz, uygun fiyat ve üst kalitede yerine getiriyoruz.

Kokteyl organizasyonları için lazım olan kokteyl masası, masa süslemeleri, ikram çeşitleri, ortam süslemeleri, dekor düzenlemesi ve buna bağlı her türlü hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarla yerine getiriyoruz.

Kokteyl organizasyonun içeriğine göre biz Organizasyon Hizmeti de ihtiyaç duyulan her türlü malzeme, ekip ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Bu kokteyl organizasyonları genellikle açılış kokteyli, mezuniyet kokteyli, parti kokteyli, sunum kokteyli, nişan kokteyli, kına kokteyli şeklinde uzayıp gitmektedir.

İstanbul ve tüm ilçelerinde her türlü kokteyl organizasyonu için uygun fiyat, birinci sınıf ürünler, alanında tecrübeli ekip ve ekipmanlarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Her türlü kokteyl organizasyonu hakkında bilgi edinmek için bizimle irtibata geçiniz…

Kokteyl Organizasyonları İçin Yaptığımız Belli Başlı Hizmetler

Kokteyl masası kiralama ve kokteyl masası süsleme: Satın almak yerine kiralayabileceğiniz kokteyl masaları sayesinde misafirleriniz birbirleriyle sohbet etmeye devam edebilir. Aynı zamanda firmamız sadece masa kiralamakla yetinmeyip, kokteyl masalarını süsleme hizmetini de cazip fiyatlarla tarafınıza sunar.

Kokteyl organizasyonu için catering hizmeti: Zengin menü çeşidi ve leziz ikramlarla misafirlerinizin unutamayacağı lezzetlere tanıklık etmesini sağlayacak olan kokteyl catering hizmetimiz, alanında uzman aşçı ve yemek şefleri tarafından hazırlanır. Dilerseniz standart menü paketlerimizden yararlanabileceğiniz gibi, misafirlerinize ikram etmek istediğiniz ikramları kendiniz de belirleyebilirsiniz. Yemeklerimizin tazeliği ve lezizliği noktasında kendimize bir hayli güveniyoruz.

Kokteyl organizasyonu için servis elemanları: İkramların misafirlere dağıtılması ve kokteyl alanına teşrif eden misafirlerinizin güler yüzle karşılanması gibi faaliyetleri gerçekleştirmek üzere bay servis personeli ve bayan hostesleri temin ediyoruz.

Kokteyl organizasyonu için ekip - ekipman temini: Sadece masalardan oluşmayan kokteyl organizasyonlarında davetlilerinize rahatça hitap edebilmeniz için ses ve ışık sistemini ayarlıyor, aynı zamanda arzu ederseniz profesyonel DJ’lerimiz ile sizlere eğlenceli çözümler üretebiliyoruz.

Kokteyl organizasyonu için süsleme: Kokteyl organizasyonları için süsleme denildiği zaman aklınıza sadece kokteyl masalarının süslenmesi işlemi gelmesin. Alanın da balon, uçan balon buketleri, tül ve kumaş ile estetik bir görünüme kavuşturulması mutlaka size ve markanıza artı değer katacaktır. Ayrıca süslemeleri gerçekleştirirken kurumsal kimliğinize uygun renkleri tercih edebileceğimizi de ifade etmek isteriz.

Kokteyl Organizasyonu İçin Müzil Ekibi: Canlı müzik ekipleri, trio grupları ve ya ses sistemi ve DJ eşliğinde kokteyl organizasyonunuzda misafirlerinizi daha hoş ağırlayabilirsiniz.