Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

doğum günü organizasyonu, doğum günü partisi, doğum günü kutlaması, doğum günü hizmeti, doğum günü pastası,

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü her insanın günlük hayatta karşılaştığı bir gerçektir. Özellikle bazı insanların hayatında bu gün vazgeçilmezdir. Çünkü insanın doğduğu günü anmak, hatıra getirmek ve bu gün için özel bir çaba içinde olmak en doğal hakkıdır. Bazılarımız için de kendisinden çok, ya da kendisiyle beraber, eşi, çocuğu, annesi, babası için önemlidir. 

Yukarıda da dediğimiz gibi doğum günü günlük hayatta karşılaştığımız bir gerçektir. 

Doğum günleri her yaş ve kişiye göre farklılık göstermektedir. Mesela kız, erkek, baba, anne, baba anne, anne anne, abla, kardeş, abi tüm bu yaş ve farklı konumda olan kişilerin doğum günü kutlama konseptleri ayrı ayrıdır.

Ama tüm doğum günlerinde ortak bir nokta vardır. Bu da insanların bir araya gelmesi. Doğum günü kutlanan şahsın muhakkak en yakın akraba, dost ve sevdikleri bulunmaktadır. Çünkü bu gibi özel günler genellikle sevenlerle kutlanır ve bir araya gelinir.

İşte bir araya gelindiği zaman da bunun için ayrı bir iş gerekmektedir. Çünkü bir araya gelenlerin muhakkak yeme-içme, ikram vs. gibi hizmetlere ihtiyacı vardır. Bunu da genellikle organizasyon hizmetleri yapmaktadır.

Biz de Organizasyon Hizmeti olarak diğer tüm etkinlik, merasim ve organizasyonlarda olduğu gibi Doğum Günü Kutlama partisi olsun, doğum günü kutlama organizasyonu olsun her türlü hizmeti vermeye hazırız.

Profesyonel ve alanında yılların vermiş olduğu tecrübeyle doğum günü parti ve kutlamalarında her yaşa uygun hizmet paketlerimiz mevcuttur.

Bizden hizmet almak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçerek her türlü detay ve fiyat konusunda bilgi alabilirler.

Doğum günü organizasyonları için başlıca hizmetlerimiz şu şekildedir:

Palyaço ve kostümlü karakterler

Jonglör ve Sihirbaz Gösterisi

Hacivat - Karagöz

Kukla Gösterisi

Tahtabacak (Uzun bacaklı adam)

Ateşbaz (Ateş yutan adam)

Pandomim Gösterisi