Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Beykoz Kundura Fabrikası Düğün Organizasyonu

Osmanlı Padişahı 2. Mahmut tarafından askerler için ayakkabı üretimi için yapılmıştır. Günümüze gelene kadar da bu amaçla kullanılmıştır. Ancak 1999 yılında tarihi eser statüsüne alınmıştır. 

Tarihi statü kazandırılan tarihi kundura fabrikası bu sefer başka amaçlar için kullanılsa da zamanla burada çeşitli şekillerde organizasyon hizmetleri için gözde mekanlardan biri olmuştur. Ayrıca burası Yeşilçam ve sonrasında film ve dizi çekimleri için de kullanılmıştır.

Özellikle tarihi statü kazandırılan kundura fabrikası, dediğimiz gibi organizasyon hizmetleri için tercih edilen bir mekan olmuştur.

Burada özellikle düğün, nişan, nikah, mezuniyet, kokteyl, yılbaşı ve doğum günleri için tercih edilen bir mekan olmuştur.

Organizasyon Hizmeti olarak bizler de bu mekanı müşterilerimizin istifade etmesi için hizmet konseptimize almışız.

Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda her türlü etkinlik, merasim ve organizasyon hizmeti için bizimle iletişime geçmeleri yeterlidir.

Kundura Fabrikası İstanbul Beykoz’da bulunur. Tarihi bir mekan olması hasebiyle taş yapı ve farklı mimari bir yapıya sahip olan pencere, tavan ve kapıları dikkat çekmektedir. 

Ayrıca sahip olduğu manzara ile boğaz ve deniz manzarası misafirlerine bir görsel şölen sunmaktadır.

Organizasyon Hizmeti olarak burada verdiğimiz nikah, düğün, nişan, doğum günü, yılbaşı kutlamalarıyla müşterilerimizin hayallerini süsleyecek bir organizasyon hizmeti için elimizden geleni yapıyoruz…

Adres: Yalıköy Mahallesi Süreyya İlmen Caddesi No:1 Beykoz/İstanbul

  • beykoz kundura fabrikası düğün organizasyonu

    beykoz kundura fabrikası düğün organizasyonu