Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Söz Nişan Süslemeleri

Söz Nişan Süslemeleri denince ilk akla gelen masası ve sandalye süslemeleridir. Masa sandalye süslemeleri kadar mekan dekorunun da süslemeleri önemlidir. Organizasyon Hizmeti Söz Nişan süslemeleleri ve mekan dekoru için gereken tüm hizmetleri özenle yapmaktadır.

Söz Nişan süslemeleri için Organizasyon Hizmeti Firması’ndan alacağınız hizmet ile gelin ve damat adayları başta olmak üzere tüm davetlilerin dikkatini çekecek süsleme işlerini itinayla yapıyoruz.

Gelin ve damat için hazırlanan söz nişan masası için gereken masa ve sandalye için örtü ve kurdeleler, masa üzerine konulacak güller, mumluklar, gelin ve damat adayının isimlerinin yazıldığı cam çerçeve ve diğer ortam süslemelerini profesyonel ekip ve ekipmanlarla yapıyoruz.

Söz Nişan Süslemelerini yılların vermiş olduğu tecrübe ile uygun fiyat ile en üst kalitede gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon Hizmeti tarafından söz nişan süslemeleri için müşterilerimizin alacağı hizmet için memnuniyet garantisi veriyoruz.

Gerekli durumlarda Söz Nişan Süslemeleri için gelin ve damat adayının istediği konseptte süsleme konseptlerimiz vardır. Ayrıca bizim de söz nişan süslemeleri için birbirinden güzel ve uygun paketlerimiz vardır. 

Söz Nişan masası için şamdanlar, vazolar, dekoratif fanuslar, masa etrafına konulacak irili ufaklı mumluklar ve daha bir çok aksesuar ile ortama göz alıcı bir renk katabilirsiniz.

Söz Nişan için tercih edilen mekan da önemlidir. Evde kutlanan söz nişan süslemeleri, salonda kutlanan söz nişan süslemeleri, açık havada kutlanan söz nişan süslemeleri için ayrı ayrı konseptler seçilebilir. Yani her mekana göre söz nişan süslemeleri tercih edilebilir. 

Kısacası biz Organizasyon Hizmeti her türlü mekan için gerçekleştirilecek söz nişan süslemeleri için paketlerimiz vardır.

Söz Nişan Süslemeleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz…