Organizasyon - Süsleme - Ekipman Kiralama

Açılış Balon Süsleme

Özel, resmi kurum ve kuruluşlar, iş yerleri, dükkan, market, fabrika, alış veriş merkezleri, restoran, cafe ve her türlü işletme ilk açılışlarında bunu etraflarına ve sevenlerine duyurmak için açılış organizasyonları düzenlemektedir.

Bu açılış organizasyonların vazgeçilmezi arasında yer alan balon süsleme ise olmazsa olmazlardandır.

Biz de Organizasyon Hizmeti olarak her türlü açılış organizasyonunda balon süsleme işini itinayla yapmaktayız.

Açılış organizasyonlarında bir çok alternatif balon süsleme vardır. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir. Zincir, kemer biçiminde balon süslemeler, uçan balonlar, firma ismi baskılı balonlar, kapı giriş ve çıkışlarında balon süslemeler, firmanın isteğine göre özel tasarımlı balon süslemeler derken bu liste ve çeşitlilik giderek artıyor. 

Bizim amacımız açılışı yapılan mekanın balon süsleme ile gelen giden misafirlerin yanında çevreden de bunu güzel bir şekilde görsel olarak mekana bir cazibe kazandırmaktır.

Organizasyon Hizmeti bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekip ve ekipmanlarla açılış balon süsleme sanatını müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bunun yanında ekonomik olarak fiyat garantisini veriyoruz.

Açılış balon süsleme başlı başına bir sanattır. Biz Organizasyon Hizmeti Açılış Balon Süslemeye iş olarak değil bir sanat zevkiyle bakıyoruz. Bu nedenle de yaptığımız iş her zaman kendi alanında kendini ispatlamıştır.

Her türlü açılış balon süsleme konusunda bizimle irtibata geçerek fiyat, detay ve bilgi alabilirsiniz...